Masaż

Każdy dzień, podczas wyjazdów kondycyjno – odchudzających OneWay kończy masaż, którego zadaniem jest nie tylko zapewnienie relaksu i ukojenia, ale też przygotowanie Twojego organizmu na kolejny dzień.

Dlatego każdy zabieg będzie dostosowany do indywidualnych potrzeb Uczestnika i w miarę możliwości zawierać będzie elementy masażu sportowego, którego celem jest zredukowanie skutków wysiłku, jakie podjęliście podczas wędrówki.

Powysiłkowy masaż pozytywnie wpływa na regenerację i sprawność mięśni oraz jest doskonałym sposobem na redukcje bólu spowodowanego dużym wysiłkiem.

Masaż w naszym programie stanowi też istotne uzupełnienie diety oraz wysiłku związanego z ćwiczeniami i wędrówką. Dzieje się to poprzez pobudzenie do zwiększonej pracy układu limfatycznego odpowiedzialnego za usuwanie toksyn z Twojego organizmu.

Dodatkowym celem masażu jest poprawa mikrokrążenia oraz ujędrnienie i uelastycznienie skóry. Poprzez poprawę ukrwienia mięśni i skóry przyspieszamy metabolizm.

Masaże wykonują doświadczeni fizjoterapeuci, którzy wezmą pod uwagę Twoje indywidualne potrzeby i dobiorą rodzaj masażu odpowiedni dla Ciebie (mięśniowo – powięziowy, sportowy, japoński masaż twarzy, lomi lomi nui).

Do zabiegów używamy wyselekcjonowanych kosmetyków o właściwościach usuwających z organizmu wodę i toksyny, spalających tkankę tłuszczową i poprawiających metabolizm (L-karnityna, imbir, kofeina, witamina C).

To będzie nie tylko kolejna bardzo przyjemna godzina Twojego dnia z OneWay, lecz również niezwykłe doznanie, głęboki relaks dla Twojego ciała i umysłu. Jeśli szukasz odpoczynku i oderwania od codzienności – nasz luksusowy Bootcamp jest dla Ciebie!

AKTYWNOŚĆ

DIETA

MIEJSCE