ONEWAYFAMILY

To ekskluzywne, kameralne wyjazdy dla rodzin ukierunkowane na wspólne i aktywne spędzanie czasu, jak również zapewnienie relaksu i odpoczynku. To także jedyne wyjazdy łączące w sobie aktywność fizyczną i wyjątkowy, zorientowany na konkretną rodzinę program pobytu gwarantujący oderwanie od stresu i codzienności dla wszystkich uczestników.

Dzięki współpracy z wyjątkowymi profesjonalistami oferujemy unikalny, specjalnie opracowany program wspierający rodziny w aktywnym wypoczynku w niezwykłych miejscach, ze szczególną dbałością o każdy szczegół i potrzeby każdej osoby. Jednym z celów wyjazdów ONEWAYFAMILY jest możliwość spędzenia czasu w ciszy, spokoju z dala od zgiełku i tempa życia, z którym mierzymy się na co dzień.

Codzienna wędrówka górska, systematyczna aktywność fizyczna na łonie natury, regularne posiłki, odpowiednio skomponowana dieta oraz luksusowe, kameralne warunki pobytu to idealny pomysł na odpoczynek a także sposób na poprawę zdrowia członków rodziny oraz wspólne przeżycia. To także fantastyczna opcja dla rodzin, które lubią aktywne spędzać razem czas a na co dzień mają jego deficyt z uwagi na codzienne obowiązki i tempo życia.

Wyjazd ONEWAYFAMILY to także odskocznia, która pozwala na naładowanie akumulatorów na kolejne miesiące.

Decydując się na wyjazd z nami masz gwarancję:

– komfortowych warunków pobytu

– aktywności na świeżym powietrzu pod okiem wyjątkowych przewodników i trenerów

– programu pobytu dostosowanego do potrzeb uczestników wyjazdu, np. opieka nad dziećmi, odnowa biologiczna i relaks dla mam, czas tylko dla par, męski dzień, itd.

– wyśmienitych, regularnych posiłków przygotowanych przez wyjątkowego kucharza renomowanej, warszawskiej restauracji

– pełnej obsługi naszego doświadczonego personelu podczas pobytu

ONEWAYFAMILY to możliwość totalnego relaksu w oderwaniu od codziennych stresów i obowiązków. Wyciszenie oraz relaks w otoczeniu wspaniałej przyrody służą odnowieniu  i wzmocnieniu relacji. Każdy wyjazd szczegółowo planujemy aby odpowiedzieć na potrzeby każdego uczestnika z uwzględnieniem elementów niezbędnych do osiągnięcia spokoju oraz odpoczynku i odnowienia ciała i duszy. Pomagamy odnaleźć się na nowo w swoich rolach, zdrowo odżywiać, cieszyć się życiem oraz wspólnie spędzanym czasem.

Jeśli zainteresowała Cię nasza propozycja lub masz jakiekolwiek pytania zapraszamy do kontaktu mailowego i telefonicznego :: info@oneway-bootcamp.pl | +48 505 449 049.