ONEWAYORIGINAL

To wyjazd łączący codzienną, bardzo intensywną aktywność sportową na terenach górskich, zdrową, zbilansowaną dietę, oraz regenerację i odnowę biologiczną organizmu, w niezwykłym otoczeniu i luksusowych warunkach.

OneWayOriginal przygotowane jest tak, aby nasi Uczestnicy nie musieli myśleć o niczym, nie musieli nic organizować, niczym się martwić. W ramach naszej oferty Uczestnicy mają zapewnione:

 • noclegi w luksusowej willi oddalonej od cywilizacji, wyposażonej w saunę, jacuzzi, salon z kominkiem (niektóre z naszych willi posiadają basen);
 • 5 posiłków dziennie, przygotowanych i serwowanych przez sous chefa jednej z najlepszych warszawskich restauracji (pierwszy dzień zaczynamy od lunchu, ostatniego dnia Uczestnicy otrzymują lunch na drogę);
 • codzienne wyprawy w góry w towarzystwie dwóch profesjonalnych przewodników górskich;
 • codzienne poranne ćwiczenia z energetycznym instruktorem fitness;
 • codzienną wieczorną jogę i relaks;
 • codzienne, godzinne masaże, które są niezwykłym doznaniem i przygotowują ciało na kolejny dzień pełen wysiłku;
 • super niespodziankę podczas dnia przełamania (z reguły dzień trzeci);
 • codzienne pranie i suszenie odzieży;
 • pełną obsługę naszego doświadczonego personelu podczas pobytu, który dba o to, aby wszystko było odpowiednio zorganizowane, ogień w kominku rozpalony zanim Uczestnicy wrócą z wędrówki i aby wszyscy czuli się prawdziwie zaopiekowani.
NASZ ZESPÓŁ

Naszymi Uczestnikami  podczas całego pobytu opiekuje się starannie dobrany zespół specjalistów. Poranne ćwiczenia, wieczorna joga i relaks prowadzone są przez wybitnych, pełnych pasji profesjonalnych instruktorów.

Podczas wędrówki w górach towarzyszy nam zawsze dwóch przewodników – jeden prowadzi a drugi zamyka grupę. Jest to niezbędne z uwagi na różne tempo Uczestników, oraz w celu zapewnienia komfortu, bezpieczeństwa i możliwości dostosowania się do bieżącej sytuacji na szlaku (albo poza nim…).

Dieta opracowana została pod kątem zarówno wartości odżywczych jak i oczyszczenia organizmu, przez specjalistę dietetyka współpracującego na stałe z OneWay.

Dania przygotowuje nam codziennie sous chef  jednej z najlepszych restauracji w Warszawie.

Każdy dzień kończy się masażem, który nie tylko przygotowuje ciało na kolejny dzień wysiłku, lecz również wprowadza w głęboki stan relaksu. Masaże prowadzą doświadczeni fizjoterapeuci, dla których dbałość o nasze ciało to priorytet.

CELE I EFEKTY OneWayOriginal

OneWayOriginal pomaga zapoczątkować trwałe zmiany w zakresie nawyków związanych ze zdrowym trybem życia.

W czasie naszych wyjazdów OneWayOriginal kładziemy duży nacisk na aktywność fizyczną, która poza polepszeniem formy fizycznej pozwala też oderwać się od codzienności, skupić wyłącznie na sobie, i odpocząć od stresu.

Podczas wyjazdów OneWayOriginal nie pijemy alkoholu i nie jemy produktów mięsnych. Jest to wpisane w założenia diety, jak również pozwala na sprostanie aktywnościom przygotowanym w ramach OneWay.

OneWayOriginal to wspólnota przeżyć i często przyjaźnie na całe życie. OneWay daje też inne spektakularne efekty. Nasi Uczestnicy:

 • pokonują swoje ograniczenia i wracają szczęśliwi i pełni satysfakcji;
 • gubią kilogramy;
 • gubią centymetry w obwodach;
 • zmieniają nawyki żywieniowe
 • doświadczają nowych, wspaniałych smaków (nasz kucharz tworzy cuda na talerzach);
 • oczyszczają z toksyn nie tylko organizmy, ale też głowy;
 • zyskują endorfiny, dystans, inspiracje i energię na miesiące po powrocie do domu oraz wyjątkowe wspomnienia i doświadczenia.
NASI UCZESTNICY

Szczególną wagę przywiązujemy do komfortu naszych Uczestników. Dlatego wyjazdy OneWay są kameralne i bierze w nich udział nie więcej niż kilkanaście osób. To ważne, ponieważ jednym z celów naszych wyjazdów jest możliwość spędzenia czasu w ciszy, spokoju z dala od zgiełku i tempa życia, z którym mierzymy się na co dzień.

Nasi Uczestnicy to najczęściej zabiegani mieszkańcy dużych miast, intensywnie pracujący, z dużym bagażem codziennych obowiązków, obciążeni w związku z tym sporą dawką stresu. Wyjazd OneWayOriginal to odskocznia, która pozwala na naładowanie akumulatorów na kolejne miesiące.

DZIEŃ W OneWayOriginal

Typowy dzień w OneWayOriginal zaczyna się wcześnie rano rozgrzewką przygotowującą na cały dzień wysiłku. Po śniadaniu wyruszamy na kilkugodzinny (ok. 7 godzin), intensywny marsz, podczas którego szybkie tempo wędrówki jest utrzymywane przez cały czas, a przystanki ograniczone do dwóch – na przekąskę oraz na lunch. Przewodnicy przez cały czas motywują Uczestników do utrzymania tempa, dbają o dobre samopoczucie i wspierają, osoby idące wolniej.

Góry to nasza wyjątkowa siłownia – przez cały dzień otoczeni jesteśmy wspaniałą przyrodą i wdychamy górskie powietrze. Wybieramy trasy dające możliwość obcowania z naturą, z dala od tłumów turystów i stresujących myśli – to niezwykłe doznanie.

Po powrocie na Uczestników czeka pełen witamin koktajl oraz instruktor jogi, którego zadaniem jest regeneracja ciała i wprowadzenie Uczestników w głęboki relaks po górskim wysiłku. Każdy z Uczestników dzień kończy masażem, wykonywanym przez najlepszych specjalistów. Ostatniego dnia zamiast masażu organizowane jest spotkanie podsumowujące nasz wyjazd.

AKTYWNOŚĆ

OneWayOriginal wymaga od uczestników wcześniejszego przygotowania. Nie jest to wyjazd przeznaczony dla wyczynowych sportowców – jednak nie rekomendujemy go osobom zupełnie wyłączonym z aktywności fizycznej.

Jeżeli oceniasz, że OneWayOriginal byłby dla Ciebie zbyt dużym wyzwaniem zapraszamy na OneWaySoft, a na OneWayOriginal następnym razem.

 

Wybierając wyjazd OneWayOriginal masz pewność, że spędzisz aktywnie czas blisko natury w towarzystwie fantastycznych osób, które podobnie jak Ty cenią sobie prywatność oraz komfort.

Dodatkowe informacje znajdują się na naszej stronie: www.oneway-bootcamp.pl Jeśli masz jakiekolwiek pytania zapraszamy do kontaktu mailowego: info@oneway-bootcamp.pl lub telefonicznego: +48 505 449 049.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi terminami wyjazdów ONEWAY w 2019!