ONEWAYSOFT

To wyjazd łączący codzienną aktywność sportową zdrową, zbilansowaną dietę, oraz regenerację i odnowę biologiczną organizmu, w niezwykłym otoczeniu i luksusowych warunkach.

OneWaySoft przygotowane jest tak, aby nasi Uczestnicy nie musieli myśleć o niczym, nie musieli nic organizować, niczym się martwić. W ramach naszej oferty Uczestnicy mają zapewnione:

 • noclegi w luksusowej willi oddalonej od cywilizacji, wyposażonej w saunę, jacuzzi, salon z kominkiem (niektóre z naszych willi posiadają basen);
 • 5 posiłków dziennie, przygotowanych i serwowanych przez sous chefa jednej z najlepszych warszawskich restauracji (pierwszy dzień zaczynamy od lunchu, ostatniego dnia Uczestnicy otrzymują lunch na drogę);
 • codzienną wędrówkę w towarzystwie profesjonalnego przewodnika;
 • codzienne poranne ćwiczenia z energetycznym instruktorem fitness;
 • codzienną wieczorną jogę i relaks;
 • codzienne, godzinne masaże, które są niezwykłym doznaniem i przygotowują ciało na kolejny dzień pełen wysiłku;
 • codzienne pranie i suszenie odzieży;
 • pełną obsługę naszego doświadczonego personelu podczas pobytu, który dba o to, aby wszystko było odpowiednio zorganizowane, ogień w kominku rozpalony zanim Uczestnicy wrócą z wędrówki i aby wszyscy czuli się prawdziwie zaopiekowani.
NASZ ZESPÓŁ

Naszymi Uczestnikami, podczas całego pobytu, opiekuje się starannie dobrany zespół specjalistów. Poranne ćwiczenia, wieczorna joga i relaks prowadzone są przez wybitnych, pełnych pasji profesjonalnych instruktorów.

Podczas wędrówki towarzyszy nam co najmniej jeden przewodnik. Jest to niezbędne w celu zapewnienia komfortu i bezpieczeństwa.

Dieta opracowana została pod kątem zarówno wartości odżywczych jak i oczyszczenia organizmu, przez specjalistę dietetyka współpracującego na stałe z OneWay.

Dania przygotowuje nam codziennie sous chef  jednej z najlepszych restauracji w Warszawie.

Każdy dzień kończy się masażem, który nie tylko przygotowuje ciało na kolejny dzień wysiłku, lecz również wprowadza w głęboki stan relaksu. Masaże prowadzą doświadczeni fizjoterapeuci, dla których dbałość o nasze ciało to priorytet.

CELE I EFEKTY OneWaySoft

OneWaySoft pokazuje w jaki sposób można zapoczątkować zmiany w zakresie nawyków związanych ze zdrowym trybem życia.

W czasie naszych wyjazdów OneWaySoft kładziemy duży nacisk na aktywność fizyczną i relaks, które pozwalają oderwać się od codzienności, skupić wyłącznie na sobie, i odpocząć chociaż chwilę od stresu.

Podczas wyjazdów OneWaySoft nie pijemy alkoholu i nie jemy produktów mięsnych. Jest to wpisane w założenia diety, jak również pozwala na sprostanie aktywnościom przygotowanym w ramach OneWay.

W OneWaySoft nasi Uczestnicy:

 • wracają wypoczęci i zrelaksowani;
 • doświadczają wspaniałego kontaktu z przyrodą;
 • poznają nowe nawyki żywieniowe;
 • doświadczają nowych, wspaniałych smaków (nasz kucharz tworzy cuda na talerzach);
 • zyskują endorfiny, dystans, inspiracje i energię na miesiące po powrocie do domu oraz wyjątkowe wspomnienia i doświadczenia.
NASI UCZESTNICY

Szczególną wagę przywiązujemy do komfortu naszych Uczestników. Dlatego wyjazdy OneWay są kameralne i bierze w nich udział nie więcej niż kilkanaście osób. To ważne, ponieważ jednym z celów naszych wyjazdów jest możliwość spędzenia czasu w ciszy, spokoju z dala od zgiełku i tempa życia, z którym mierzymy się na co dzień.

Nasi Uczestnicy to najczęściej zabiegani mieszkańcy dużych miast, intensywnie pracujący, z dużym bagażem codziennych obowiązków, obciążeni w związku z tym sporą dawką stresu. Wyjazd OneWaySoft to odskocznia, która pozwala na naładowanie akumulatorów na kolejne miesiące.

DZIEŃ W OneWaySoft

Typowy dzień w OneWaySoft zaczyna się wcześnie rano rozgrzewką przygotowującą na kolejne aktywności. Po śniadaniu wyruszamy na kilkugodzinny marsz (ok. 4 godzin). Marsz jest dostosowywany do tempa uczestników. W tym czasie przewidziane są dwie dłuższe przerwy: na przekąskę oraz na lunch oraz kilka przystanków, podczas których dowiecie się wielu ciekawych rzeczy o otaczającej Was przyrodzie. Przewodnicy przez cały czas wspierają Uczestników, dbają o dobre samopoczucie i dzielą się swoją pasją i wiedzą o górach.

Naturalny krajobraz to nasza wyjątkowa siłownia – przez cały dzień otoczeni jesteśmy wspaniałą przyrodą i wdychamy świeże powietrze. Wybieramy trasy dające możliwość obcowania z naturą, z dala od tłumów turystów i stresujących myśli – to niezwykłe doznanie.

Po powrocie na Uczestników mają chwilę dla siebie, na książkę, skorzystanie ze strefy SPA,  spacer po okolicy lub cokolwiek na co macie ochotę.

Po południu serwujemy Wam pełen witamin koktajl a przy matach czeka na Was instruktor jogi, którego zadaniem jest regeneracja ciała i wprowadzenie Uczestników w głęboki relaks po całodziennym wysiłku.  Każdy z Uczestników dzień kończy masażem, wykonywanym przez najlepszych specjalistów.

AKTYWNOŚĆ

OneWaySoft nie wymaga od uczestników intensywnych przygotowań. Nie jest to wyjazd przeznaczony dla wyczynowych sportowców, czy też osób na co dzień bardzo aktywnych. Każda zdrowa osoba może zmierzyć się z naszą przygodą. Nie obiecujemy jednak, że bez żadnego wysiłku.

 

Dodatkowe informacje znajdują się na naszej stronie: www.oneway-bootcamp.pl Jeśli masz jakiekolwiek pytania zapraszamy do kontaktu mailowego: info@oneway-bootcamp.pl lub telefonicznego: +48 505 449 049.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi terminami wyjazdów ONEWAY w 2019!